Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU


Autor #1320


Dátum registrácie 13.10.2015
Počet ukončených prác 5
Zameranie autora
Ekonomika
Humanistické (pedagogika, psychológia, sociálna práca...)
Právo
Marketing a manažment
Ostatné

Niečo o mne

 Mám viac ako päťročné bohaté skúsenosti s písaním bakalárskych, magisterských a rigoróznych prác. Mojou špecializáciou sú odbory politológie, sociológie a filozofie, ktoré som sama vyštudovala, ale mám bohaté skúsenosti s písaním prác v oblasti sociálnej práce, mediálnych štúdií, medzinárodných vzťahov a zdravotníctva.

Ako absolvent politológie a liberálnych štúdií na Slovensku mám základné poznatky humanitných vied (od politológie, cez sociológiu až po antropológiu). Magisterský titul som dosiahla v Holandsku, kde som vyštudovala program Rhetorics, Argumentation Theory and Philosophy s rozsiahlym zameraním na výskum sociálnych vied – metodológiu a prax.

Produkujem preukázateľne vynikajúco hodnotené práce (známky A – B, v závislosti od priebehu obhajoby) nielen pre študentov na slovenských vysokých školách, ale aj pre študentov v zahraničí (predovšetkým na anglofónnych inštitúciách v Holandsku a pre slovenských študentov v Čechách), a disponujem najpoužívanejšími štandardmi písania prác (citovanie, formátovanie a pod.). Rovnako mám prístup do medzinárodných akademických databáz, prístup k akademickým textom prostredníctvom dvoch univerzitných intranetov a do knižnice.

Ukončené práce

Dátum Typ práce Hodnotenie
08.12.2015 Bakalárske práce nehodnotené
05.12.2015 Diplomové práce ok
20.11.2015 Diplomové práce dakujem. maximalna spokojnost
18.11.2015 Diplomové práce spokojnost
26.10.2015 Diplomové práce podklady boli vypracovane kvalitne