Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU


Autor #1899


Dátum registrácie 14.01.2016
Počet ukončených prác 5
Zameranie autora
Ekonomika
Humanistické (pedagogika, psychológia, sociálna práca...)
Právo
Marketing a manažment
Ostatné

Niečo o mne

Pätnásť rokov pracujem v oblasti predškolskej pedagogiky, z toho polovicu na riadiacej pozícií, preto sa špecializujem napredprimárnu výchovu a vzdelávanie. Mám štátnice v odbore Predškolská a elementárna pedagogika, I. atestáciu (všetko absolvované na A) a ukončné rôzne druhy kontinuálneho vzdelávania i funkčné vzdelávanie. V mojom zameraní viem spracovať všetky tematické okruhy diplomových, bakalárskych, atestačných prác, referáty, seminárky, záverečné a dištančné práce na kontinuálne vzdelávanie, odbornú prax, projekty atď. Aj keď sa zameriavam na predškolskú pedagogiku, nevylučujem spracovan ie podkladov a prác aj z oblasti elemntárnej pedagogiky i sociálnej práce, nakoľko tieto oblasti majú k sebe blízko a venujem sa aj nim. Na základe neustáleho inštitucionálneho vzdelávania i samovzdelávania disponujem rozsiahlou knižnicou odbornej literatúry, časopisov, metodík, ... Samozrejmosťou je u mňa profesionálny prístup, dodržiavanie termínov, kvalita a originalita práce. teším sa na spoluprácu s Vami :-)

Ukončené práce

Dátum Typ práce Hodnotenie
08.11.2016 Ďalšie typy prác Autorka je precízna , zodpovedná, dôsledná, pracuje s veľkou odbornosťou, pristupuje zodpovedne k práci a výborne poradí klientovi.Môžem odporúčať , prajem jej veľa takýchto spokojných klientov ako som aj ja !!
11.10.2016 Ďalšie typy prác Je veľmi spoľahlivá,zodpovedná autorka,s vysokou odbornosťou,môžem len doporučiť !
11.05.2016 Ďalšie typy prác nehodnotené
06.05.2016 Ďalšie typy prác Ďakujem, práca je napísaná podľa mojich predstáv, ľahko sa s ňou pracuje , len už stačí dotiahnúť s autorom niektoré maličkosti. Ďakujem
04.02.2016 Ďalšie typy prác Práca je veľmi obsažná a napísaná zrozumiteľne. Autorka mala veľkú snahu prispôsobiť sa mojim požiadavkám. Ďakujem.