Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Súkromné vysoké školy na Slovensku, ktoré stoja za to

Už dávno neplatí, ak to vôbec niekedy tak bolo, že štúdium na súkromnej vysokej je len pre zbohatlíkov a flákačov, čo chcú kúpený diplom bez námahy. Kdeže, aj na Slovensku je čoraz viac kvalitných súkromných vysokých škôl, kde sa rozhodne oplatí študovať. Rátajte však s tým, že za štúdium tu si čo-to priplatíte. Avšak na kvalite sa neoplatí šetriť, profesionálne služby odborníkov sú totiž na nezaplatenie.

Ktoré súkromné vysoké školy u nás rozhodne stoja za to?    

                                                  

PEVŠ – Vzdelanie bez hraníc

Paneurópska vysoká škola sídliaca v Bratislave je na čele nášho rebríčka súkromnych vysokých škôl na Slovensku. Prečo? Z mnohých dôvodov. Za všetky spomeňte ich  ambíciu stať sa jedinečným centrom moderného vzdelávania i výskumu. PEVŠ je jednou z tých škôl, kde sa oplatí študovať, pretože okrem motivujúceho prostredia a skvelých pedagógov, ktorí si zakladajú na kvalitnom štúdiu v kombinácii s prínosnou praxou, je študentom k dispozícii aj nadštandardné internátne ubytovanie a mnoho podnetných mimoškolských aktivít. Skrátka Paneurópska vysoká je miestom, kde nepremárnite čas ani peniaze.

Vysoká škola Danubius v Sládkovičove

Ďalšia súkromná vysoká, ktorej venujeme zvýšenú pozornosť. VŠD ponúka štúdium na troch fakultách -  na právnickej fakulte, fakulte sociálnych štúdií a fakulte verejnej politiky a verejnej správy. Okrem toho však disponujú aj akreditáciou na ďalšie tri študijné odbory, ktoré sú v súčasnosti veľmi žiadané - medzinárodné vzťahy, žurnalistika a anglistika a amerikanistika.

Hlavnou filozofiou VŠD v Sládkovičove je poskytovať študentom kvalitné vzdelávanie na štandardnej európskej úrovni v jednotlivých regiónoch Slovenska a podporovať aj študentov zo sociálne slabších pomerov, aby mali rovnaké príležitosti  a šance zlepšiť svoju budúcnosť. To všetko vďaka sociálnemu podpornému progra­mu, v rámci ktorého VŠD každoročne príjme 10 študentov a ponúkne im bezplatné štúdium.

ISM Slovakia v Prešove – najlepšia vysoká na východnom Slovensku

Vysoká škola medzinárodného podnikania ISM Slovakia v Prešove je súkromnou neuniverzitnou vysokou školou a patrí k najlepším obchodným vysokým školám u nás. Ponukou kvalitných, atraktívnych a flexibilných študijných programov vytvára nielen v Prešove vzdelávaciu inštitúciu pre objavovanie internacionálnej a interdisciplinárnej dimenzie podnikania.

Akadémia médií – Odborná vysoká škola mediálnej a marketingovej kominikácie

Toto je škola, do ktorej by sme chceli chodiť asi mnohí, keby sme mohli. Aj preto, lebo tu učia špičkoví odborníci, tí najlepší z najlepších, jednoducho profesionáli s reálnymi skúsenosťami a praxou. Preferuje sa tu individuálny prístup k študentovi a prax je nevyhnutnou súčasťou celého štúdia. Akadémia médií v Bratislave skrátka učí pre prax a s praxou.

Je to škola pre ambicióznych, šikovných a akčných mladých ľudí, ktorí chcú reálne tvoriť, nielen písať nudné seminárky. Pre každého, kto chce vysokou školou iba získať a nič nestratiť. Tu sa totiž platí za vzdelanie, nie za diplom.

Vzor bakalárskej práce – kde sa inšpirovať?

Pri písaní bakalárskej práce vám dokáže naozaj intenzívne pomôcť nahliadnutie do iných bakalárskych prác, ktoré v…

Bakalárska práca - počet strán, počet znakov a počet slov

Počet strán, počet slov a počet znakov vo vašej bakalárskej práci vás bude mimoriadne zaujímať najmä kvôli jej rozsahu. V dnešnom člá…

Rozsah bakalárskej práce – závisí aj od témy?

Rozsah bakalárskej práce je často riešená téma, no napriek tomu s ním majú mnohí študenti problém. Vždy sa rieši najmä…