Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Výber súkromných vysokých škôl u nás, ktoré stoja za pozornosť

Budúci vysokoškoláci túžiaci po štúdiu na Slovensku majú na výber. Buď sa rozhodnú ísť štandardnou cestou a podajú si prihlášku na niektorú z našich verejných vysokých škôl a univerzít, alebo si zvolia alternatívu: štúdium na súkromnej vysokej.

Aký je výber súkromných vysokých škôl na Slovensku a ktoré sa tešia najväčšej obľube študentov? Ponúkame vám menší prehľad.

Súkromné vysoké školy na Slovensku, kde sa oplatí študovať

Medzi najznámejšie súkromné vysoké školy u nás patrí Paneurópska vysoká škola sídliaca v našom hlavnom meste, Vysoká škola Danubius, Hudobná a umelecká akadémia Jána Albrechta v Banskej Štiavnici či Akadémia médií, odborná vysoká škola mediálnej a marketingovej komunikácie v Bratislave.

Ak si môžete dovoliť za štúdium priplatiť, vyššie spomenuté súkromné vysoké školy vás istotne nesklamú. Aj preto, že sa hrdia špičkovými odborníkmi  v radoch pedagógov, modernými učebnými postupmi aj priestormi a v neposlednom rade množstvom zaujímavých mimoškolských aktivít, ktoré svojim študentom ponúkajú.

Vyšší štandard ubytovania študentov, ako aj dôraz na zmysluplnú prax už počas školy, aj to je samozrejmosťou na renomovaných súkromných vysokých školách u nás.

Ďalšie vysoké školy, za ktoré si priplatíte

Súkromných vysokých škôl je však na Slovensku o čosi viac, za všetky zostávajúce spomeňme vyhľadávanú Vysokú školu medzinárodného podnikania ISM Slovakia v Prešove, Vysokú školu manažmentu v Trenčíne, Vysokú školu bezpečnostného manažérstva sídliacu v Košiciach či Stredoeurópsku vysokú školu v Skalici.

Na nedostatok študentov sa žiadna zo spomenutých vysokých škôl sťažovať nemôže, hoci by sa mohlo zdať, že priplatiť si za vysokoškolské štúdium je príliš drahá záležitosť. Áno, nie je to lacné, ale už aj na Slovensku si čoraz viac mladých ľudí uvedomuje, že nie je jedno, kde a čo vyštudujú a že investícia do kvalitného vzdelania sa zvyčajne vypláca.

Podobne ako nechať si poradiť a pomôcť od profesionálov, trebárs pri tvorbe záverečnej práce.

 

Podklady k záverečnej práci

Nechajte si vytvoriť podklady k vašej záverečnej práci u nás. Profesionálni autori a skvelá cena.

Už od 9€
Objednať

Vzor bakalárskej práce – kde sa inšpirovať?

Pri písaní bakalárskej práce vám dokáže naozaj intenzívne pomôcť nahliadnutie do iných bakalárskych prác, ktoré v…

Bakalárska práca - počet strán, počet znakov a počet slov

Počet strán, počet slov a počet znakov vo vašej bakalárskej práci vás bude mimoriadne zaujímať najmä kvôli jej rozsahu. V dnešnom člá…

Rozsah bakalárskej práce – závisí aj od témy?

Rozsah bakalárskej práce je často riešená téma, no napriek tomu s ním majú mnohí študenti problém. Vždy sa rieši najmä…