Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

 

Časté otázky

 

Bude moja objednávka absolútne diskrétna a prečo musím platiť dopredu?

Áno bude. Nikto, vrátane nás, nepozná Vašu identitu. Objednávku si môžete vyplniť bez toho, aby ste uviedli Vaše meno alebo Vašu školu. Pôvodne sme pracovali na báze záloha a doplatenie, vznikali nám však mnohé pohľadávky pre nedisciplinovanosť niektorých klientov. Z toho dôvodu sme sa rozhodli pre tento splátkový systém. U nás však neplatíte celú sumu dopredu, ale po častiach. Tak ako sa dohodnete dostávate od nás časti práce, ktoré môžete tak pripomienkovať už v priebehu objednávky. Ak by sme nemali tento systém, nemohli by sme zaviesť objednávky bez uvedenia mena, čo je obrovská výhoda pre klienta. Navyše sme seriózna spoločnosť platiaca dane a odvody, ktorá je na trhu už piaty rok a máme za sebou stovky spokojných anonymných zákazníkov. A teda, ak by sme svoju prácu nerobili poriadne, už by sme na trhu neboli.

Na internete nájdem niektoré iných inzerentov a spoločnosti. Prečo práve Vás?

Výhoda spolupráce s nami je v niekoľkých rovinách. V prvom rade sme na trhu vyše päť rokov, to znamená, že sme klientmi už odskúšaná spoločnosť. Okrem tejto záruky predvídateľnosti, umožňujeme našim klientom objednať si u nás prácu bez toho, aby sme vedeli jeho identitu. Okrem toho len u nás máte doživotnú záruku za vady diela, záruku úprav zadarmo, či záruku originality. Navyše narozdiel od niektorých iných inzerentov, my pracujeme úplne legálne, platíme dane, odvody, máme pridelené IČO, DIČ a rešpektujeme právo ochrany spotrebiteľa - čiže Vás a zároveň Vaše práva sú obsiahnuté v právne záväznom dokumente - v našich Všeobecných obchodných podmienkach. Zároveň je spolupráca s nami vďaka novému portálu veľmi pohodlná.

Je pravda, že ste nedávno prešli veľkými zmenami? Čo máte teda nové?

Áno, je to pravda. Obracalo sa na nás veľmi veľké množstvo zákazníkov, najčastejšie s požiadavkami o vypracovanie záverečnej práce. Aby sme vedeli efektíve uspokojiť všetky ich dopyty, od jesene 2014 sme zriadili úplne nový systém, vďaka ktorému je spracovanie objednávky pre Vás aj pre autora ešte jednodušie a pritom zabezpečuje plnú anonymitu. Zadaním objednávky sa dostanete priamo do systému a pomocou notifikačných emailov budete vedieť o každom autorovi, ktorý chce vypracovať Vaše zadanie. Dostanete cenovú ponuku a návrh riešenia zadania. Jedného autora si vyberiete a priamo s ním sa dohodnete na dátume dodania jednotlivých častí práce. Keď bude časť práce hotová, vždy dostanete informáciu do mailu, v systéme si súbor môžete stiahnuť. Ak budete mať akékoľvek podklady, ktoré chcete autorovi odovzdať, rovnako tak môžte urobiť cez systém. Nemajte žiadne obavy, systém je veľmi jednoduchý a bude Vás navádzať v každom kroku.

Ako si môžem objednať prácu?

Celý postup je veľmi jednoduchý. Nájdete ho TU.

Ako mám zabezpečené, že práca bude originálna?

Vo Všeobecných obchodných podmienkach sme sa zaviazali, že dielo bude originál, a teda, že to nebude žiadny plagiát. Okrem toho máte možnosť overiť si originalitu práce prostredníctvom registra prác. Ak Vám tento register vyhodí, že práca je plagiát, samozrejme Vám všetky doposiaľ zaplatené peniaze vrátime. Preto si u nás môžete ľubovoľne akokoľvek chcete odkontrolovať jednotlivé dodané časti alebo celú prácu. Zároveň by sme chceli podotknúť, že by sme išli sami proti sebe, ak by sme klientom poskytovali plagiáty. Sme spoločnosť, ktorá sa na trhu pohybuje už dlhšie, a preto, ak by sme poskytovali nekvalitné služby, naše služby by neboli vyhľadávané a my by sme tu neboli.

Čo ak bude mať práca opodstatnené vady?

V takom prípade máte od nás opravu týchto vád zdarma. Sme spoločnosť, ktorá sa riadi starým známym heslom: náš zákazník, náš pán, a preto sa snažíme našim klientom vyjsť v ústrety. Ak by boli vady neodstrániteľné, v takom prípade Vám vrátime peniaze.

Platím za strany či normostrany?

Predplatíte si počet normostrán, ktoré autor spracuje podľa Vašich inštrukcií. Jedna normostrana má 1800 znakov vrátane medzier.

Kedy za prácu zaplatím?

Akokoľvek si zvolíte. Vyplnením objednávky nám zašlete inštrukcie k práci a spôsob odovzdávania. Ak si napríklad zvolíte vypracovanie podkladov k bakalárskej práci s tým, že chcete, aby sme Vám ich odovzdali po častiach (obsah, 1. časť, 2. časť, 3. časť), v takom prípade zaplatíte za príslušnú časť a v dohodnutej lehote Vám budú doručené. Tak sa to opakuje s každou časťou, až kým bude práca kompletná.

Čo ak mi horí termín?

V tom prípade je možné uhradiť celú objednávku naraz, takže autor môže podklady dodať rýchlejšie (nemusíme čakať na jednotlivé prevody). Neváhajte a pošlite nám potvrdenku o platbe na komunikacia@vsprace.sk. Nemusíme tak čakať na banku, objednávku otvoríme ručne.

Ako za prácu zaplatím?

Za prácu zaplatíte bankovým prevodom alebo vkladom na účet. Pri platbe uvedťe Váš variabilný symbol - je ním číslo Vašej objednávky. Pri platbe cez poštu prosíme pošlite na náš email potvrdenku, pretože jej spracovanie trvá až niekoľko dní.

Prečo si mám nechať urobiť podklady k práci práve vo Vašej spoločnosti?

Pretože:

 

-          Vaša objednávka je absolútne anonymná;

-          Sme etablovaná firma s množstvom skúseností a spokojných zákazníkov;

-          Výborné ceny;

-          Doživotná záruka;

-          Úpravy zadarmo;

-          Garancia vrátenia peňazí;

-          Vďaka novému systému je spolupráca s nami veľmi komfortná.

Vypracovanie práce Vám môže ponúknuť aj akákoľvek fyzická osoba, ktorá to však s najväčšou pravdepodobnosťou robí nelegálne a nemáte istotu v garancii vrátenia peňazí, v úpravách zadarmo, a že práca bude kvalitná a originál.

Budem môcť komunikovať s autorom práce?

Nakoľko dbáme o Vaše súkromie, komunikáciu s autorom zabezpečujeme cez interný systém. Stačí v systéme uviesť Vaše otázky, či poznámky a autor dostane od Vás správu ihneď aj s notifikáciou. Následne Vás bude kontaktovať s odpoveďou.

Kedy sa dozviem finálnu cenu za podklady?

Vyplňte si nezáväznú objednávku a autori Vám dajú svoje ponuky - nielen cenu, ale aj nárh riešenia.

Záver bakalárskej práce. Čo by mal obsahovať?

Záver bakalárskej práce píšu študenti vždy s miernou obavou ohľadom dosiahnutých výsledkov, ktoré nevedia správne interpretovať.…

Je predhovor v bakalárskej práci povinný?

Predhovor je jedna z častí záverečnej práce, ktorá v mnohých prácach chýba. Je predhovor povinný? Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre…

Abstrakt v bakalárskej práci: Vzor

Abstrakt bakalárskej práce je jedna z povinných kapitol tejto záverečnej práce, z ktorej majú študenti často strach. Ak neviete, čo je to abstrakt,…