Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Bakalárska práca

Bakalárske práce rýchlo, kvalitne a anonymne

 

Nemáte na Vašu bakalársku prácu čas? Chuť? Priestor? Bránia Vám k napísaniu bakalárky okolnosti, ktoré nedokážete ovplyvniť? Nevadí, nechajte to na nás! V roku 2011 som založil portál vysokoškolské práce http://www.vsprace.sk/, ktorý do dnešného dňa takto pomohol stovkám študentom s písaním bakalárskej práce.


Prečo sa rozhodnúť pre napísanie bakalárskej práce?

Tak ako aj mnohí ďalší, možno aj Vy študujete niečo, čo Vás príliš nebaví a najradšej by ste zo školy odišli, avšak okolnosti Vás nútia zostať. Zvlášť, ak ste si vybrali niektorý z humanitných odborov a Vašou každodennou spoločnosťou sú desiatky skrípt a kníh. Pri písaní bakalárskej práce Vás v prípade takýchto predmetov nečaká nič pozitívne, ba priam naopak tvrdá drina a hľadanie rôznych zdrojov pre napísanie teoretickej časti bakalárky a následne praktická časť, ktorá sa jednoducho nedá nikde opísať. Dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre napísanie si bakalárskej práce môže byť hneď viacero. Je to strata chuti niečo vypracovať, nedostatok času či iné problémy.

Bakalárska práca od nás – to je záruka kvality a anonymity

Pri pomyslení, že niekto napíše bakalársku prácu za Vás, mnohých napadne či ju napíše skutočne kvalitne, či bude jedinečná a nepôjde o žiaden plagiát a či bude jej autor anonymný. V našom systéme si práve Vy vyberáte autora, ktorý napíše za Vás bakalársku prácu a s ktorým budete komunikovať aj jej prípadné úpravy a nedostatky. Keďže každý autor disponuje referenciami a hodnotením, je veľmi jednoduché si vybrať tých najlepších. Viac o tom, kto sú naši autori sa dozviete tu.

Bakalárka - postup na jej vypracovanie

Na začiatku stačí, aby ste odoslali nezáväzný objednávkový formulár. Vo formulári buďte konkrétni, snažte si spomenúť na všetko, čo je podstatné v prípade Vašej bakalárky a nevynechajte žiaden detail. Oslovujete priamo autorov, ktorí majú za sebou desiatky či stovky prác, teda veľmi skúsených ľudí, ktorí už presne vedia, aká je štruktúra bakalárskej práce či iné základné znalosti. Ak sa akýkoľvek autor prihlási na napísanie Vašej bakalárky, nemusíte sa obávať, že by mu bola daná téma cudzia.

Základom bakalárky je anonymita

Vaša objednávka u nás v absolútnej tajnosti,  lebo ani my nepoznáme Vašu identitu a ani google neindexuje Vašu prácu.  Akékoľvek úpravy či zmeny nám môžete počas písania práce pripomienkovať. Úpravy v rozsahu inštrukcií sú samozrejme zadarmo a na prácu máte doživotnú záruku.

Cena bakalárskej práce

Suma za napísanie bakalárskej práce je okolo 9 EUR/strana. Táto cena odzrkadľuje náročnosť témy a čas, ktorý strávime pri písaní, pričom nezabúdajte ani na hľadanie literatúry a taktiež formálnu úpravu práce.

 

Naše ďalšie služby

Diplomové práce

Rigorózne práce

Seminárne práce

Ďalšie typy prác

Viac informácií

Orientačný cenník

Postup

Podmienky

Blog s užitočnými informáciami

Otvorte si objednávkový formulár TU

Vzor bakalárskej práce – kde sa inšpirovať?

Pri písaní bakalárskej práce vám dokáže naozaj intenzívne pomôcť nahliadnutie do iných bakalárskych prác, ktoré v…

Bakalárska práca - počet strán, počet znakov a počet slov

Počet strán, počet slov a počet znakov vo vašej bakalárskej práci vás bude mimoriadne zaujímať najmä kvôli jej rozsahu. V dnešnom člá…

Rozsah bakalárskej práce – závisí aj od témy?

Rozsah bakalárskej práce je často riešená téma, no napriek tomu s ním majú mnohí študenti problém. Vždy sa rieši najmä…