Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Obhajoba záverečnej práce - vypracovanie

Obhajoba akejkoľvek študijnej práce prebieha väčšinou tak, že si na ňu pripravíte podklady a následne ústne alebo písomne ​​prezentujete nielen cieľ svojej práce, ale aj základné body, prínosy a výsledky, prípadne Váš osobný úžitok a prínos, ktorý plynie z vypracovanej práce a prezentovanej obhajoby. Vašim cieľom by potom malo byť dosiahnutie dôveryhodnosti a získanie kladného posudku zo strany vedúceho komisie a recenzenta.

Bojíte sa obhajoby záverečnej práce?

Ak máte z obhajoby svojej práce tak trochu strach, čo môže byť dané skutočne rozličnými dôvodmi, tak využite odbornú pomoc, ktorú pre Vás zaistíme. Disponujeme väčším počtom autorov, ktorí pre Vás zabezpečia prípravu obhajoby na jednotku a najmä tak, aby ste sa jednak zmestili do časového limitu a jednak, aby išlo o obsahovo dostatočnú prácu.

A ako nás vlastne osloviť? Najprv vyplňte objednávkový formulár, do ktorého je potrebné uviesť čo najviac informácií a predovšetkým oblasť, o ktorú ide. Čím viac odbor vymedzíte, tým bude príprava pre externého autora ľahšia a tým bude výsledok lepší.

Obhajoby rôznych študentských prác

Vždy zaručíme Vašu anonymitu, rovnako ako odbornosť a kvalitu obhajoby. Najčastejšie sa využíva obhajoba bakalárskej práce, prípadne obhajoba diplomovej práce, ale tiež napríklad obhajoba práce seminárnej či rigoróznej.

Cena za obhajobu práce

Naše ceny za prípravu študentskej obhajoby nie sú úplne pevne dané, záleží najmä od rozsahu, ale aj od samotnej formulácie textu, avšak rozhodne sa nemusíte obávať premrštených súm.

Komunikácia s autorom

S autorom, ktorý pre Vás pripravuje obhajobu Vašej študentskej práce, môžete po celú dobu realizácie obhajoby komunikovať a pridávať svoje názory, komentáre, poznatky, dôležité informácie či zadávať niektoré formálne úpravy textu. Nielen texty, taktiež samozrejme obrázky či grafy by nemali u tej najkvalitnejšej obhajoby študentskej obhajoby chýbať.

Naše ďalšie služby

Bakalárske práce

Diplomové práce

Seminárne práce

Ďalšie typy prác

Viac informácií

Orientačný cenník

Postup

Podmienky

Blog s užitočnými informáciami

Otvorte si objednávkový formulár TU

Vzor bakalárskej práce – kde sa inšpirovať?

Pri písaní bakalárskej práce vám dokáže naozaj intenzívne pomôcť nahliadnutie do iných bakalárskych prác, ktoré v…

Bakalárska práca - počet strán, počet znakov a počet slov

Počet strán, počet slov a počet znakov vo vašej bakalárskej práci vás bude mimoriadne zaujímať najmä kvôli jej rozsahu. V dnešnom člá…

Rozsah bakalárskej práce – závisí aj od témy?

Rozsah bakalárskej práce je často riešená téma, no napriek tomu s ním majú mnohí študenti problém. Vždy sa rieši najmä…