Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Príprava podkladov k obhajobe záverečnej práce

Obhajoba akejkoľvek práce prebieha väčšinou tak, že si na ňu pripravíte podklady a následne ústne alebo písomne ​​prezentujete nielen cieľ svojej práce, ale aj základné body, prínosy a výsledky, prípadne Váš osobný úžitok a prínos, ktorý plynie z vypracovaných podkladov. Vašim cieľom by potom malo byť dosiahnutie dôveryhodnosti a získanie kladného posudku zo strany vedúceho komisie a recenzenta.

Bojíte sa prípravy podkladov pre obhajobu záverečnej práce?

Ak máte z prípravy podkladov pre obhajobu svojej práce tak trochu strach, čo môže byť dané skutočne rozličnými dôvodmi, tak sa môžete nami priamo inšpirovať. Disponujeme väčším počtom autorov, ktorí Vám pomôžu s prípravou obhajoby na jednotku a najmä tak, aby ste sa jednak zmestili do časového limitu a jednak, aby išlo o obsahovo dostatočné vypracovanie podkladov. Naši autori sú skúsení odbroníci, ktorí Vám vedia poradiť, čo spomenúť, čo vynechať a na čo sa vo svojej obhajobe zamerať tak, aby bola pre všetkých sediacich v komisii zaujímavou. Podklady, ktoré Vám dodajú Vás inšpirujú a navedú na ten správny smer, ktorý pri zostavení svojej obhajoby potrebujete.

A ako nás vlastne osloviť? Najprv vyplňte objednávkový formulár, do ktorého je potrebné uviesť čo najviac informácií a predovšetkým oblasť, o ktorú ide. Čím viac odbor vymedzíte, tým bude príprava podkladov pre externého autora ľahšia a tým bude výsledok lepší.

Príprava podkladov pre obhajoby rôznych prác

Vždy zaručíme Vašu anonymitu, rovnako ako odbornosť a kvalitu prípravy podkladov pre obhajoby. Najčastejšie sa využíva pomoc pri obhajobe bakalárskej práce, prípadne vypracovanie podkladov pre obhajobu diplomovej práce, ale tiež napríklad vypracovanie podkladov pre obhajobu práce seminárnej či rigoróznej.

Cena za vypracovanie podkladov k obhajobe práce

Naše ceny za prípravu takýchto podkladov nie sú úplne pevne dané, záleží najmä od rozsahu, ale aj od samotnej formulácie textu, avšak rozhodne sa nemusíte obávať premrštených súm. Výsledná cenová ponuka vždy záleží od konkrétneho autora, ktorý náročnosť témy zhodnotí.

Komunikácia s autorom

S autorom, ktorý pre Vás pripravuje podklady k obhajobe Vašej študentskej práce, môžete po celú dobu vypracovania podkladov komunikovať a pridávať svoje názory, komentáre, poznatky, dôležité informácie či zadávať niektoré formálne úpravy textu. Nielen texty, taktiež samozrejme obrázky či grafy by nemali pri vypracovaní podkladov pre obhajobu chýbať.

Naše ďalšie služby

Bakalárske práce

Diplomové práce

Seminárne práce

Ďalšie typy prác

Viac informácií

Orientačný cenník

Postup

Podmienky

Blog s užitočnými informáciami

Otvorte si objednávkový formulár TU

Čo znamená MBA titul a ako ho získať

MBA (Master of Business Administration) je jedným z najuznávanejších a najpopulárnejších titulov na svete v oblasti podnikania a manažmentu.   MBA (Master of Business Administration) je jedn…

Ukončenie štúdia na vysokej škole – čo by ste mali vedieť

Ukončiť vysokú školu môžete dvoma spôsobmi – buď je štúdium nad vaše sily alebo máte iné dôvody, kedy (ne)dobrovoľne opustíte štúdium, alebo ste ju úspešne skončili s titulom vo vrecku. Ukončiť…

Výhody a nevýhody študentského účtu v banke

Študentský účet je bankový účet špeciálne určený pre študentov, ktorým môže priniesť určité výhody a nevýhody v porovnaní s bežnými účtami. Keby ale nevýhody prevažovali nad výhodami, neboli by…