Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Príprava podkladov k obhajobe záverečnej práce

Obhajoba akejkoľvek práce prebieha väčšinou tak, že si na ňu pripravíte podklady a následne ústne alebo písomne ​​prezentujete nielen cieľ svojej práce, ale aj základné body, prínosy a výsledky, prípadne Váš osobný úžitok a prínos, ktorý plynie z vypracovaných podkladov. Vašim cieľom by potom malo byť dosiahnutie dôveryhodnosti a získanie kladného posudku zo strany vedúceho komisie a recenzenta.

Bojíte sa prípravy podkladov pre obhajobu záverečnej práce?

Ak máte z prípravy podkladov pre obhajobu svojej práce tak trochu strach, čo môže byť dané skutočne rozličnými dôvodmi, tak sa môžete nami priamo inšpirovať. Disponujeme väčším počtom autorov, ktorí Vám pomôžu s prípravou obhajoby na jednotku a najmä tak, aby ste sa jednak zmestili do časového limitu a jednak, aby išlo o obsahovo dostatočné vypracovanie podkladov. Naši autori sú skúsení odbroníci, ktorí Vám vedia poradiť, čo spomenúť, čo vynechať a na čo sa vo svojej obhajobe zamerať tak, aby bola pre všetkých sediacich v komisii zaujímavou. Podklady, ktoré Vám dodajú Vás inšpirujú a navedú na ten správny smer, ktorý pri zostavení svojej obhajoby potrebujete.

A ako nás vlastne osloviť? Najprv vyplňte objednávkový formulár, do ktorého je potrebné uviesť čo najviac informácií a predovšetkým oblasť, o ktorú ide. Čím viac odbor vymedzíte, tým bude príprava podkladov pre externého autora ľahšia a tým bude výsledok lepší.

Príprava podkladov pre obhajoby rôznych prác

Vždy zaručíme Vašu anonymitu, rovnako ako odbornosť a kvalitu prípravy podkladov pre obhajoby. Najčastejšie sa využíva pomoc pri obhajobe bakalárskej práce, prípadne vypracovanie podkladov pre obhajobu diplomovej práce, ale tiež napríklad vypracovanie podkladov pre obhajobu práce seminárnej či rigoróznej.

Cena za vypracovanie podkladov k obhajobe práce

Naše ceny za prípravu takýchto podkladov nie sú úplne pevne dané, záleží najmä od rozsahu, ale aj od samotnej formulácie textu, avšak rozhodne sa nemusíte obávať premrštených súm. Výsledná cenová ponuka vždy záleží od konkrétneho autora, ktorý náročnosť témy zhodnotí.

Komunikácia s autorom

S autorom, ktorý pre Vás pripravuje podklady k obhajobe Vašej študentskej práce, môžete po celú dobu vypracovania podkladov komunikovať a pridávať svoje názory, komentáre, poznatky, dôležité informácie či zadávať niektoré formálne úpravy textu. Nielen texty, taktiež samozrejme obrázky či grafy by nemali pri vypracovaní podkladov pre obhajobu chýbať.

Naše ďalšie služby

Bakalárske práce

Diplomové práce

Seminárne práce

Ďalšie typy prác

Viac informácií

Orientačný cenník

Postup

Podmienky

Blog s užitočnými informáciami

Otvorte si objednávkový formulár TU

Ako by mal vyzerať životopis na vysokú školu

Pri uchádzaní sa o štúdium na vysokej škole je jedným z možných potrebných dokumentov váš životopis (CV). Či už sa hlá…

Čo znamená titul CSc.? Ako osloviť človeka s CSc.?

  Titul CSc. (Candidatus Scientiarum) je vedecký titul, ktorý sa udeľoval v bývalých socialistických krajinách, vrátane Československa, počas 20…

Čo je to normostrana a ako ju vypočítať?

Normostrana je štandardizovaná jednotka merania dĺžky textu, ktorá sa často používa v akademickom a profesionálnom písaní. Táto jednotka pom…