Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU


Postup

Pôvodne sme pracovali na báze záloha a doplatenie. Vznikali nám však mnohé pohľadávky pre nedisciplinovanosť niektorých klientov, a preto sme sa rozhodli pre splátkový systém. U nás neplatíte celú sumu dopredu, ale po častiach. Dostávate od nás časti vypracovaných podkladov, ktoré môžete pripomienkovať už v priebehu objednávky. Ak by sme nemali tento systém, nemohli by sme zaviesť objednávky bez uvedenia mena, čo je obrovská výhoda pre klienta. Navyše sme seriózna spoločnosť platiaca dane a odvody, ktorá je na trhu už viac než desať rokov a máme za sebou stovky spokojných anonymných zákazníkov. Ak by sme svoju prácu nerobili poriadne, na trhu by sme už neboli.

Od októbra 2014 môžete počas vypracovania podkladov komunikovať priamo s autorom pomocou konverzačného okna v objednávke a sledovať si svoju objednávku. Nižšie je uvedený postup pri objednávke. Náš systém je jednoduchý - všetko sa deje v našom internom systéme, na email Vám budeme zasielať notifikačné emaily o každej novej informácii vo Vašej objednávke. Takto Vás postupne budeme navádzať na jednotlivé kroky:

 1. Vyplníte si nezáväzný objednávkový formulár na našej stránke a my Vám to potvrdíme emailom. Na Váš dopyt sa budú hlásiť naši autori a dávať Vám cenové ponuky. 

 2. Podľa inštrukcií z emailu sa prihlásite, vyberiete si autora s ponukou, ktorá sa Vám páči najviac. Obdržíte podklady k úhrade.

 3. Po úhrade 1. časti vo výške 15% celkovej sumy sa pre nás objednávka stáva záväznou v rozsahu zaplatenej časti.
  -> autor začína pracovať;
  -> môžete s ním komunikovať a podklady pripomienkovať;
  -> môžete mu posielať prílohy.

 4. Rovnako je to s každou ďalšou časťou - po každej úhrade autor spracuje príslušnú časť (spolu sú to 4 platby).

 5. Reklamácie prijímame kedykoľvek.

Poznámka: Ak sa rozhodnete v ktoromkoľvek momente, že už si nechcete dať vypracovať napríklad poslednú časť, zaplatiť nemusíte. Objednávka sa pre Vás stáva záväznou vždy okamihom zaplatenia. A teda sami si určujete podmienky a rozsah našej spolupráce kedykoľvek!

 

Napíšte autorovi ako si prajete naplniť predplatené normostrany. 

 

Nemáte ešte autora? Zadajte si nezáväznú objednávku.

 

Všetko, čo je potrebné vedieť o bakalárskej práci

Čo to je bakalárska práca a aký má rozsah Bakalárska práca predstavuje písomnú prácu, ktorú študent vypracúva na z…

Čo sú to záverečné práce? Aké poznáme?

  Štúdium na vysokej škole je plné výziev. Tou najväčšou je príprava záverečnej práce, ktorú je potrebné obh…

Marginálie v akademických prácach

  Marginálie, odvodené od latinského slova 'margo', čo znamená okraj, sú v akademickom svete uznávaným nástrojom na pridá…