Prečo som založil VSprace.sk?

                                            

Nie je to tak dávno ako som skončil štúdium na vysokej škole. Študoval som klasický ekonomický mainstream so skriptami zaplnených vymenovávačkami a), b), c), atď., definíciami a nie veľmi osobným prístupom zo strany pedagógov. Okrem toho mi doslova pridelili tému bakalárskej práce, ktorá ma vôbec nebavila a jej vypracovanie pre mňa, žiaľ, neznamenalo žiadnu pridanú hodnotu. Ešteže s písaním diplomovej práce to už bolo lepšie. Na druhej strane ma bavilo vymýšľať a vždy som sa zaoberal myšlienkou, že by som raz chcel podnikať. Kamarátovi, ktorý dnes mimochodom pracuje v jednom z bratislavských skleníkov service centier, som tak pomohol s vypracovaním diplomovej práce ohľadom podnikateľského plánu. A tam to celé vzniklo.

V roku 2011 som založil portál vysokoškolské práce - www.vsprace.sk, ktorý do dnešného dňa takto pomohol stovkám študentom s podobným problémom. Nezáujem o pridelenú tému, či nedostatok času hlavne pri externistoch sú tie najčastejšie motívy, prečo pomoc s bakalárskou prácou alebo pomoc s diplomovou prácou je tak vyhľadávaná.  Dnes teda podnikám ako som chcel smiley, je to môj projekt, zdroj príjmu, ktorý platí hypotéku, platím z toho dane (čo zasa až tak príjemné nie je angel) a vytváram prácu pre vyše 100 autorov, ktorí s nami spolupracujú. 

Tento projekt je tu už viac ako 3 roky a prirodzene si prešiel nejakými vývojovými fázami. V roku 2012 sme napríklad zaviedli absolútnu anonymitu študentov, ktorí potrebujú pomoc s bakalárskou alebo diplomovou prácou. (nečakajte preto, že Vás budeme oslovovať menom). Za tých pár rokov sme našli spôsob, ako poskytovať túto službu s požadujúcou kvalitou, a preto sme niekoľko mesiacov už aj na českom trhu - www.vsprace.cz. Predovšetkým sme však v roku 2014 prešli obrovskými technickými zmenami. Rozhodli sme sa ísť na facebook, ale hlavne sme zaviedli nový systém, kde si študent anonymne vyberá autora podľa jeho referencií a ceny (vyskúšajte náš nový nezáväzný objednávkový formulár). Následne už študent komunikuje priamo s autorom cez anonymný interný systém nášho portálu www.vsprace.sk. Rýchle, jednoduché, anonymné a efektívne. Doposiaľ tento systém už využilo niekoľko desiatok študentov a feedback je, na naše potešenie, zatiaľ pozitívny.

Celkom easy cheeky. Ak by ste však mali akékoľvek otázky ohľadom nášho portálu, spolupráce s nami, či akékoľvek iné pripomienky, som Vám k dispozícii.

Váš RM

Pozrite si aj iné z našich blogov.

Galéria Prečo som založil VSprace.sk?