Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU


Autor #1216


Dátum registrácie 10.09.2015
Počet ukončených prác 1
Zameranie autora
Ekonomika
Humanistické (pedagogika, psychológia, sociálna práca...)
Právo
Marketing a manažment
Ostatné

Niečo o mne

Ak hľadáte pomoc pri písaní, poradenstvo, selektovanie zdrojov a informácií, veľmi rada pomôžem najmä v oblasti liečebnej a špeciálnej pedagogiky, psychológie, psychoterapie.

Mám niekoľkoročné skúsenosti z praxe, s kvalitatívnym aj kvantitatívnym výskumom, tiež publikujem odborné články, aj články do komerčných časopisov (so zameraním na oblasť výchovy a terapie). Písanie odborných textov, bakalárskych a diplomových prác, či konečných výstupov z rôznych terapeutických výcvikov je pre mňa jednoduchým spestrením popri práci s klientmi.

Zo skúseností viem, že počas štúdia na VŠ nie je dostatok času pre odbornú prax, je teda veľmi náročné hľadať reálne cieľové skupiny pre výskumy v praktickej časti odbornej práce. Preto neváhajte, kontaktujte ma a nájdeme spoločné riešenie vytvorené na základe Vašich požiadaviek a mojich skúseností.

Ukončené práce

Dátum Typ práce Hodnotenie
28.09.2015 Bakalárske práce Autorka so mnou všetko konzultovala, vedela mi odborne poradiť, a využila som aj jej návrhy na zlepšenie. Veľmi jej záležalo na tom, aby som bola spokojná a bez akýchkoľvek obáv z výsledku. Je to veľký profesionál s bohatými teoretickými aj praktickými s