Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU


Autor #66


Dátum registrácie 17.11.2014
Počet ukončených prác 6
Zameranie autora
Ekonomika
Humanistické (pedagogika, psychológia, sociálna práca...)
Právo
Marketing a manažment
Ostatné

Niečo o mne

Mám ukončené inžinierske štúdium ekonomického zamerania. Ovládam smernicu k písaniu záverečných prác. Mám skúsenosti s písaním bakalárskych, diplomových prác, ktoré som úspešne ukončila. Mám dostatok voľného času, nakoľko som momentálne na rodičovskej dovolenke. Mojou hlavnou prioritou je dodať prácu v takej podobe z hľadiska formálnej aj obsahovej stránky, aby čo najvernejšie odrážala konkrétne predstavy školiteľa.

Venujem sa témam z ekonomickej oblasti, (Verejná správa, dane, účtovníctvo, audítorstvo, a i.) i témam zo sociálnej politiky, sociológie, politológie a práva.

Ukončené práce

Dátum Typ práce Hodnotenie
04.04.2016 Diplomové práce nehodnotené
01.03.2016 Diplomové práce nehodnotené
04.06.2015 Diplomové práce veľká spokojnosť s vypracovaním a s poskytnutím rád ohľadne práce.
05.01.2015 Bakalárske práce maximálne spokojnosť s autorom a komunikáciou s ním, práca urobená veľmi kvalitne, odovzdaná stále načas podľa dohody...určite odporúčam
03.01.2015 Diplomové práce S autorom som bola nadmieru spokojná, boli zapracované všetky pripomienky a požiadavky, veľká vďaka za pomoc. Práca bola spracovaná do detailu a perfektne. (školiteľ bol veľmi spokojný s vypracovaním) :)
08.12.2014 Diplomové práce nehodnotené