Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Tieto veci nikdy na vysokej nerobte

Vysoká škola je síce krásne obdobie, no naučí vás vysporiadať sa rôznymi prehrami, sklamaním a podrazmi, ktoré ste doteraz nezažili. Pripravili sme pre vás zoznam vecí, ktorým sa na vysokej škole radšej vyhnite a ušetríte si peknú kôpku šedivých vlasov a vrások.

Čo nerobiť na vysokej škole

 

Nenechávajte si veci na poslednú chvíľu

Tento bod pravdepodobne vyčarí úsmev na tvári každému študentovi. Prokrastinácia a neustále odkladanie povinností je totiž takmer národným športom študentov. Ak však budete musieť do 23:59 odovzdať prácu a vám 23:40 vypadne internet, nebude vám všetko jedno.

Nespoliehajte sa na spolužiakov

Spolužiaci vám dokážu naslubovať hory-doly o tom, ako vám pomôžu, poradia, požičajú podklady alebo dajú odpísať prácu. V skutočnosti to však vyzerá úplne inak a v konečnom dôsledku sa môžete vždy spoľahnúť len sami na seba.

Neignorujte predtermíny

Predtermíny vyučujúci vypisujú preto, aby vám pomohli zbaviť sa skúšok ešte pred samotným skúškovým obdobím. Ak si v zimnom semestri necháte všetko až na január, môže sa stať, že nestihnete absolvovať skúšky a budete musieť niektoré prenášať.

Neodpisujte

Odpisovanie na teste končí vo väčšine prípadov vyhodením zo školy. Na vysokej škole sa to naozaj neoplatí. Neklamete učiteľa, klamete v prvom rade sami seba a celý princíp vzdelávania tak nejako stráca význam.

Nezostaňte na všetko sami

Napríklad také písanie záverečnej práce je činnosť, s ktorou vám vie veľa ľudí pomôcť. My vám vieme spracovať kompletné podklady k vašej záverečnej práci, ktoré vám výrazne uľahčia celý proces jej dokončenia. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

Podklady k záverečnej práci

Nechajte si vytvoriť podklady k vašej záverečnej práci u nás. Profesionálni autori a skvelá cena.

Už od 9€
Objednať

Ako by mal vyzerať životopis na vysokú školu

Pri uchádzaní sa o štúdium na vysokej škole je jedným z možných potrebných dokumentov váš životopis (CV). Či už sa hlá…

Čo znamená titul CSc.? Ako osloviť človeka s CSc.?

  Titul CSc. (Candidatus Scientiarum) je vedecký titul, ktorý sa udeľoval v bývalých socialistických krajinách, vrátane Československa, počas 20…

Čo je to normostrana a ako ju vypočítať?

Normostrana je štandardizovaná jednotka merania dĺžky textu, ktorá sa často používa v akademickom a profesionálnom písaní. Táto jednotka pom…