Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Tieto veci nikdy na vysokej nerobte

Vysoká škola je síce krásne obdobie, no naučí vás vysporiadať sa rôznymi prehrami, sklamaním a podrazmi, ktoré ste doteraz nezažili. Pripravili sme pre vás zoznam vecí, ktorým sa na vysokej škole radšej vyhnite a ušetríte si peknú kôpku šedivých vlasov a vrások.

Čo nerobiť na vysokej škole

 

Nenechávajte si veci na poslednú chvíľu

Tento bod pravdepodobne vyčarí úsmev na tvári každému študentovi. Prokrastinácia a neustále odkladanie povinností je totiž takmer národným športom študentov. Ak však budete musieť do 23:59 odovzdať prácu a vám 23:40 vypadne internet, nebude vám všetko jedno.

Nespoliehajte sa na spolužiakov

Spolužiaci vám dokážu naslubovať hory-doly o tom, ako vám pomôžu, poradia, požičajú podklady alebo dajú odpísať prácu. V skutočnosti to však vyzerá úplne inak a v konečnom dôsledku sa môžete vždy spoľahnúť len sami na seba.

Neignorujte predtermíny

Predtermíny vyučujúci vypisujú preto, aby vám pomohli zbaviť sa skúšok ešte pred samotným skúškovým obdobím. Ak si v zimnom semestri necháte všetko až na január, môže sa stať, že nestihnete absolvovať skúšky a budete musieť niektoré prenášať.

Neodpisujte

Odpisovanie na teste končí vo väčšine prípadov vyhodením zo školy. Na vysokej škole sa to naozaj neoplatí. Neklamete učiteľa, klamete v prvom rade sami seba a celý princíp vzdelávania tak nejako stráca význam.

Nezostaňte na všetko sami

Napríklad také písanie záverečnej práce je činnosť, s ktorou vám vie veľa ľudí pomôcť. My vám vieme spracovať kompletné podklady k vašej záverečnej práci, ktoré vám výrazne uľahčia celý proces jej dokončenia. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

Podklady k záverečnej práci

Nechajte si vytvoriť podklady k vašej záverečnej práci u nás. Profesionálni autori a skvelá cena.

Už od 9€
Objednať

Najčastejšie gramatické chyby II: Ktorí / ktorý a mi/my

  V ďalšom pokračovaní seriálu o gramatike nadviažeme na populárny článok Najčastejšie gramatické chyby, ktoré už nikdy nesprav…

Záverečné práce

Vysoké školy na Slovensku poskytujú študentom možnosť hlbšie sa ponoriť do svojho odboru prostredníctvom záverečných prác. Tieto pr…

Kvalitatívny výskum v záverečnej práci

Jedným z najdôležitejších prvkov záverečnej práce je výskum, ktorý je poháňaný nielen kvantitatívnymi dátami, ale aj…