Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Tieto veci nikdy na vysokej nerobte

Vysoká škola je síce krásne obdobie, no naučí vás vysporiadať sa rôznymi prehrami, sklamaním a podrazmi, ktoré ste doteraz nezažili. Pripravili sme pre vás zoznam vecí, ktorým sa na vysokej škole radšej vyhnite a ušetríte si peknú kôpku šedivých vlasov a vrások.

 

Nenechávajte si veci na poslednú chvíľu

Tento bod pravdepodobne vyčarí úsmev na tvári každému študentovi. Prokrastinácia a neustále odkladanie povinností je totiž takmer národným športom študentov. Ak však budete musieť do 23:59 odovzdať prácu a vám 23:40 vypadne internet, nebude vám všetko jedno.

Nespoliehajte sa na spolužiakov

Spolužiaci vám dokážu naslubovať hory-doly o tom, ako vám pomôžu, poradia, požičajú podklady alebo dajú odpísať prácu. V skutočnosti to však vyzerá úplne inak a v konečnom dôsledku sa môžete vždy spoľahnúť len sami na seba.

Neignorujte predtermíny

Predtermíny vyučujúci vypisujú preto, aby vám pomohli zbaviť sa skúšok ešte pred samotným skúškovým obdobím. Ak si v zimnom semestri necháte všetko až na január, môže sa stať, že nestihnete absolvovať skúšky a budete musieť niektoré prenášať.

Neodpisujte

Odpisovanie na teste končí vo väčšine prípadov vyhodením zo školy. Na vysokej škole sa to naozaj neoplatí. Neklamete učiteľa, klamete v prvom rade sami seba a celý princíp vzdelávania tak nejako stráca význam.

Nezostaňte na všetko sami

Napríklad také písanie záverečnej práce je činnosť, s ktorou vám vie veľa ľudí pomôcť. My vám vieme spracovať kompletné podklady k vašej záverečnej práci, ktoré vám výrazne uľahčia celý proces jej dokončenia. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

Podklady k záverečnej práci

Nechajte si vytvoriť podklady k vašej záverečnej práci u nás. Profesionálni autori a skvelá cena.

Už od 9€
Objednať
Bakalárska práca z psychológie sa môže stať aj prípadovou štúdiou

Bakalárska práca z psychológie sa môže stať aj prípadovou štúdiou

V dnešnej dobe je naozaj problém vymyslieť si dobrú tému bakalárskej práce. Všetko možné aj nemožné už bolo 100-krát napí…

Bakalárske práce z manažmentu a čo by v nich nemalo chýbať

Bakalárske práce z manažmentu a čo by v nich nemalo chýbať

Manažment na rôznej úrovni a v rôznych oblastiach je stále vyhľadávanou pracovnou pozíciou nielen u nás na Slovensku, ale aj v zahraničí. Ak ste…

Pedagogika a bakalárska práca: Skvelé tipy na témy

Pedagogika a bakalárska práca: Skvelé tipy na témy

Na konci druhého ročníka bakalárskeho stupňa štúdia si aj študenti pedagogiky vyberajú témy svojich budúcich bakalárskych pr…