Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Tieto veci nikdy na vysokej nerobte

Vysoká škola je síce krásne obdobie, no naučí vás vysporiadať sa rôznymi prehrami, sklamaním a podrazmi, ktoré ste doteraz nezažili. Pripravili sme pre vás zoznam vecí, ktorým sa na vysokej škole radšej vyhnite a ušetríte si peknú kôpku šedivých vlasov a vrások.

Čo nerobiť na vysokej škole

 

Nenechávajte si veci na poslednú chvíľu

Tento bod pravdepodobne vyčarí úsmev na tvári každému študentovi. Prokrastinácia a neustále odkladanie povinností je totiž takmer národným športom študentov. Ak však budete musieť do 23:59 odovzdať prácu a vám 23:40 vypadne internet, nebude vám všetko jedno.

Nespoliehajte sa na spolužiakov

Spolužiaci vám dokážu naslubovať hory-doly o tom, ako vám pomôžu, poradia, požičajú podklady alebo dajú odpísať prácu. V skutočnosti to však vyzerá úplne inak a v konečnom dôsledku sa môžete vždy spoľahnúť len sami na seba.

Neignorujte predtermíny

Predtermíny vyučujúci vypisujú preto, aby vám pomohli zbaviť sa skúšok ešte pred samotným skúškovým obdobím. Ak si v zimnom semestri necháte všetko až na január, môže sa stať, že nestihnete absolvovať skúšky a budete musieť niektoré prenášať.

Neodpisujte

Odpisovanie na teste končí vo väčšine prípadov vyhodením zo školy. Na vysokej škole sa to naozaj neoplatí. Neklamete učiteľa, klamete v prvom rade sami seba a celý princíp vzdelávania tak nejako stráca význam.

Nezostaňte na všetko sami

Napríklad také písanie záverečnej práce je činnosť, s ktorou vám vie veľa ľudí pomôcť. My vám vieme spracovať kompletné podklady k vašej záverečnej práci, ktoré vám výrazne uľahčia celý proces jej dokončenia. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

Podklady k záverečnej práci

Nechajte si vytvoriť podklady k vašej záverečnej práci u nás. Profesionálni autori a skvelá cena.

Už od 9€
Objednať

Čo znamená MBA titul a ako ho získať

MBA (Master of Business Administration) je jedným z najuznávanejších a najpopulárnejších titulov na svete v oblasti podnikania a manažmentu.   MBA (Master of Business Administration) je jedn…

Ukončenie štúdia na vysokej škole – čo by ste mali vedieť

Ukončiť vysokú školu môžete dvoma spôsobmi – buď je štúdium nad vaše sily alebo máte iné dôvody, kedy (ne)dobrovoľne opustíte štúdium, alebo ste ju úspešne skončili s titulom vo vrecku. Ukončiť…

Výhody a nevýhody študentského účtu v banke

Študentský účet je bankový účet špeciálne určený pre študentov, ktorým môže priniesť určité výhody a nevýhody v porovnaní s bežnými účtami. Keby ale nevýhody prevažovali nad výhodami, neboli by…