Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Tu v Bratislave Vám zaviažu Vašu diplomovku najlacnejšie!

Čo by to bolo za diplomovku bez zviazania? Každá záverečná práca musí mať adekvátnu formu, inak ju ani neodovzdávajte. Kde a ako si môžete dať najvýhodnejšie, prípadne najrýchlejšie  vytlačiť Vaše diplomové práce? Posvietili sme si na naše hlavné mesto.

Centrum študentského diania

Zrejme sa nikto neurazí, ak povieme, že Bratislava je naším najväčším univerzitným mestom. Je to logické, keďže tu sídli najviac univerzít vrámci Slovenska a ročne sem za štúdiom prichádzajú tisícky mladých ľudí z celej krajiny.

Aj ponuka služieb pre študentov je preto najpestrejšia, tlač a viazanie diplomoviek nevynímajúc. Existuje mnoho kamenných tlačiarní, mnohé sídlia v tesnej blízkosti internátov či priamo v “kampuse” tej-ktorej vysokej školy, ktoré sa medzi sebou predbiehajú, kto rýchlejšie, lacnejšie, kvalitnejšie vytlačí a zviaže Vašu záverečnú prácu. Je len a Len na Vás vybrať si z toho množstva ponúk tú najvýhodnejšiu.

Čo pri Vašom rozhodovaní, kde nechať zviazať diplomovku, môže zavážiť?

Blízkosť verzus online objednávka viazania diplomovky

Nakoľko mnohí študenti študujúci v Bratislave nie sú z hlavného mesta, až tak sa v našej metropole nevyznajú. Možno poznajú len cestu z internátu na katedru, prípadne trafia aj do najbližších potravín a kaviarne za rohom. Čo na tom, že zopárkrát boli pozrieť Staré mesto či Aupark v Petržalke? To z nich ešte nerobí expertov na Bratislavu. Je teda jasné, že keď príde na viazanie diplomovky, “cezpoľní” budú zvažovať tie najjednoduchšie možnosti.

Čo zaváži, je blízkosť tlačiarne. Ideálne, ak je priamo v univerzitnom areáli. V tom prípade má zaručené objednávky od mnohých, predovšetkým mimobratislavských študentov.

Alebo existuje ešte jedna zaujímavá možnosť – objednať si tlač aj viazanie diplomovej práce online. V dnešnej internetovej dobe, kedy Vám aj my pomôžeme a poradíme s čímkoľvek ohľadne Vašich záverečných prác,  je práve toto čoraz rozšírenejšia možnosť, nakoľko cenami aj časom dodania vytlačenej práce smelo konkurujú kamenným tlačiarňam. Navyše je to veľmi praktický spôsob objednávania tejto služby, jednoducho mailom zašlete svoju diplomovku danej online tlačiarni, ktorá Vám následne prácu vyhotoví a odošle na Vami zadanú adresu.

Tento spôsob tlače diplomoviek je čoraz žiadanejší, a tak sa zdá, že v budúcnosti bude tým najrozšírenejším. Pozorne, naozaj veľmi dobre si však Vašu prácu skontrolujte ešte predtým, ako ju zašlete na tlač. Nech Vám ju nevytlačia aj s chybami. Ale, koniec-koncov, pozorní musíte byť, nech už si dávate tlačiť a viazať diplomovku kdekoľvek. Je to predsa vo Vašom záujme, Vy ju chcete úspešne obhájiť aj zoštátnicovať, nie?

Ako by mal vyzerať životopis na vysokú školu

Pri uchádzaní sa o štúdium na vysokej škole je jedným z možných potrebných dokumentov váš životopis (CV). Či už sa hlá…

Čo znamená titul CSc.? Ako osloviť človeka s CSc.?

  Titul CSc. (Candidatus Scientiarum) je vedecký titul, ktorý sa udeľoval v bývalých socialistických krajinách, vrátane Československa, počas 20…

Čo je to normostrana a ako ju vypočítať?

Normostrana je štandardizovaná jednotka merania dĺžky textu, ktorá sa často používa v akademickom a profesionálnom písaní. Táto jednotka pom…