Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Týchto 5 výživových doplnkov vám pomôže dopísať záverečnú prácu

Napísanie záverečnej práce môže byť náročné a študenti často hľadajú rôzne metódy, ktoré by im s týmto procesom pomohli. My sme pre vás dnes vybrali päť vitamínových doplnkov, ktoré vám pomôžu pri učení aj písaní záverečnej práce.

 

Ginkgo

Ginkgo je všeobecne známe ako doplnok na podporu sústredenia a pamäte. Ak ho budete pravidelne brať a kombinovať napríklad zo ženšenom, pozitívny vplyv na vaše sústredenie a mentálnu výkonnosť je zaručený.

Centrum

Centrum a rôzne iné podobné vitamínové komplexné doplnky nie sú len pre dôchodcov, ktorí trpia Alzheimerom. Pomôžu aj študentom, ktorí nezvládajú veľký psychický nátlak spojený s množstvom rôznych povinností.

Zelený čaj

Zelený čaj vás nakopne podobne ako káva, no nebude pôsobiť tak skľučujúco. Niektoré povzbudzujúce látky (vrátane kávy) vyvolávajú stres a úzkosť. Nie je to však prípad zeleného čaju, ktorý vašu myseľ príjemne uvoľní.

Kotvičník/Maca

Po týchto dvoch doplnkoch sa budete cítiť oveľa silnejšie. Podporujú tvorbu testosterónu a sú vhodné napríklad aj pre športovcov, no dodajú vám dostatok energie na prebdené noci strávené štúdiom alebo dopisovaním vašej záverečnej práce.

Zinok/Selén

Zinok aj Selén pôsobia napríklad aj ako antioxidanty a majú veľké množstvo pozitívnych vplyvov na vaše zdravie. Spoločne napríklad s B a C vitamínom vytvoria údernú jednotku, vďaka ktorej sa budete cítiť skvele a bude sa vám aj lepšie pracovať.

 

Podklady k záverečnej práci

Nechajte si vytvoriť podklady k vašej záverečnej práci u nás. Profesionálni autori a skvelá cena.

Už od 9€
Objednať

Ako by mal vyzerať životopis na vysokú školu

Pri uchádzaní sa o štúdium na vysokej škole je jedným z možných potrebných dokumentov váš životopis (CV). Či už sa hlá…

Čo znamená titul CSc.? Ako osloviť človeka s CSc.?

  Titul CSc. (Candidatus Scientiarum) je vedecký titul, ktorý sa udeľoval v bývalých socialistických krajinách, vrátane Československa, počas 20…

Čo je to normostrana a ako ju vypočítať?

Normostrana je štandardizovaná jednotka merania dĺžky textu, ktorá sa často používa v akademickom a profesionálnom písaní. Táto jednotka pom…