Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Voľný čas v škole: Kam chodiť a čo robiť?

Máte v škole veľa aktivít, ktoré vám prezentujú rôzne záujmové skupiny na nástenkách? Ak nie ste práve fanúšikom parties a popíjania na intráku, možno radšej strávite večer v škole s inými motivovanými ľuďmi. Poďme si spoločne prejsť, aké máte možnosti.

 

Jazykové kurzy

Naučte sa cudzí jazyk. Čím viac, tým lepšie. Škola vám pravdepodobne bude takéto kurzy ponúkať úplne zadarmo. Len hlupák by ich nevyužil. Aj keby školu nedokončíte úspešne, s dvomi cudzími jazykmi v hlave si nájdete prácu zo dňa na deň.

Záujmové skupiny

Ornitológovia, geológovia, ale aj združenie strelcov či kajakárov môže mať na vašej fakulte naozaj vysokú úroveň. Dokonca to môže byť jedno z najlepších združení na Slovensku. Ak máte nejaký koníček, rozhodne sa o tejto možnosti informujte.

Debatné krúžky

Filozofické, politické, ale aj motivačné debatné skupiny vám môžu dať veľa cenných informácií. Ľudia v týchto skupinách sú často skúsení a vďaka nim môžete získať cenné informácie, ktoré následne využijete napríklad pri hľadaní práce.

Rozvoj predmetov

Nestačia vám informácie, ktoré ste sa naučili na konkrétnom predmete? Rozšírte si ich ešte viac. Ak máte pocit, že váš učiteľ vie dokopy o problematike delenia buniek veľké nič, prihláste sa na krúžok, kde si znalosti rozšírite.

Študentská rada

Študentská rada je tiež jednou z foriem trávenia voľného času, ktoré vám môžu pomôcť dostať sa k cenným informáciám a zaujímavým kontaktom do budúcnosti. V študentskej rade nájdete zapálených študentov, no prehĺbite aj váš vzťah s vyučujúcimi.

 

Podklady k záverečnej práci

Nechajte si vytvoriť podklady k vašej záverečnej práci u nás. Profesionálni autori a skvelá cena.

Už od 9€
Objednať
Bakalárska práca z psychológie sa môže stať aj prípadovou štúdiou

Bakalárska práca z psychológie sa môže stať aj prípadovou štúdiou

V dnešnej dobe je naozaj problém vymyslieť si dobrú tému bakalárskej práce. Všetko možné aj nemožné už bolo 100-krát napí…

Bakalárske práce z manažmentu a čo by v nich nemalo chýbať

Bakalárske práce z manažmentu a čo by v nich nemalo chýbať

Manažment na rôznej úrovni a v rôznych oblastiach je stále vyhľadávanou pracovnou pozíciou nielen u nás na Slovensku, ale aj v zahraničí. Ak ste…

Pedagogika a bakalárska práca: Skvelé tipy na témy

Pedagogika a bakalárska práca: Skvelé tipy na témy

Na konci druhého ročníka bakalárskeho stupňa štúdia si aj študenti pedagogiky vyberajú témy svojich budúcich bakalárskych pr…