Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Voľný čas v škole: Kam chodiť a čo robiť?

Máte v škole veľa aktivít, ktoré vám prezentujú rôzne záujmové skupiny na nástenkách? Ak nie ste práve fanúšikom parties a popíjania na intráku, možno radšej strávite večer v škole s inými motivovanými ľuďmi. Poďme si spoločne prejsť, aké máte možnosti.

Voľný čas v škole

 

Jazykové kurzy

Naučte sa cudzí jazyk. Čím viac, tým lepšie. Škola vám pravdepodobne bude takéto kurzy ponúkať úplne zadarmo. Len hlupák by ich nevyužil. Aj keby školu nedokončíte úspešne, s dvomi cudzími jazykmi v hlave si nájdete prácu zo dňa na deň.

Záujmové skupiny

Ornitológovia, geológovia, ale aj združenie strelcov či kajakárov môže mať na vašej fakulte naozaj vysokú úroveň. Dokonca to môže byť jedno z najlepších združení na Slovensku. Ak máte nejaký koníček, rozhodne sa o tejto možnosti informujte.

Debatné krúžky

Filozofické, politické, ale aj motivačné debatné skupiny vám môžu dať veľa cenných informácií. Ľudia v týchto skupinách sú často skúsení a vďaka nim môžete získať cenné informácie, ktoré následne využijete napríklad pri hľadaní práce.

Rozvoj predmetov

Nestačia vám informácie, ktoré ste sa naučili na konkrétnom predmete? Rozšírte si ich ešte viac. Ak máte pocit, že váš učiteľ vie dokopy o problematike delenia buniek veľké nič, prihláste sa na krúžok, kde si znalosti rozšírite.

Študentská rada

Študentská rada je tiež jednou z foriem trávenia voľného času, ktoré vám môžu pomôcť dostať sa k cenným informáciám a zaujímavým kontaktom do budúcnosti. V študentskej rade nájdete zapálených študentov, no prehĺbite aj váš vzťah s vyučujúcimi.

 

Podklady k záverečnej práci

Nechajte si vytvoriť podklady k vašej záverečnej práci u nás. Profesionálni autori a skvelá cena.

Už od 9€
Objednať

Ako by mal vyzerať životopis na vysokú školu

Pri uchádzaní sa o štúdium na vysokej škole je jedným z možných potrebných dokumentov váš životopis (CV). Či už sa hlá…

Čo znamená titul CSc.? Ako osloviť človeka s CSc.?

  Titul CSc. (Candidatus Scientiarum) je vedecký titul, ktorý sa udeľoval v bývalých socialistických krajinách, vrátane Československa, počas 20…

Čo je to normostrana a ako ju vypočítať?

Normostrana je štandardizovaná jednotka merania dĺžky textu, ktorá sa často používa v akademickom a profesionálnom písaní. Táto jednotka pom…