Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Vysoká škola Sládkovičovo - štandardná aj neštandardná zároveň

Pre Vás všetkých, ktorí aktuálne riešite, kam ďalej na vysokú alebo len chcete mať prehľad, aká je úroveň a ponuka univerzít u nás, predstavujeme ďalšiu spomedzi obľúbených vysokých škôl: Vysokú školu Sládkovičovo.

Vysoká škola Danubius Sládkovičovo

Vysokú školu Danubius v Sládkovičove si ako miesto svojho vysokoškolského štúdia vyberajú mnohí študenti, a to nielen zo Slovenska. Je to nesporne aj pre nadštandardné medzinárodné vzťahy tejto vysokej školy, ktoré umožňujú ich študentom študovať aj v zahraničí, ako tiež zaujímavé študijné odbory, ktoré daná vysoká škola ponúka.

V súčasnosti má tri fakulty – Fakultu práva Janka Jesenského, Fakultu sociálnych štúdií a Fakultu verejnej politiky a verejnej správy. Okrem toho sú tu aj veľmi žiadané študijné odbory - medzinárodné vzťahy, žurnalistika a anglistika a amerikanistika, ktoré lákajú nejedného mladého Slováka. Aj preto je Vysoká škola  Sládkovičovo takou obľúbenou.

Možnosti štúdia

Vysoká škola Danubius ponúka možnosť štúdia nielen v Sládkovičove, ale aj v meste Vrútky a tiež v Trenčíne. Hlavnou filozofiou vysokej školy je totiž poskytovať študentom kvalitné vzdelávanie v rôznych regiónoch Slovenska, pretože chcú ponúknuť možnosť štúdia všetkým, bez ohľadu na finančné či sociálne možnosti študentov. A ponúkajú aj stále rozšírenejší spôsob získavania vysokoškolského titulu prostredníctvom e-learningového, dištančného alebo externého štúdia.

Štúdium v zahraničí na VŠD

O vysokej úrovni vzdelávania na Vysokej škole Danubius (VŠD) svedčia aj mnohé možnosti štúdia v zahraničí, prostredníctvom štipendijných programov (Erasmus a iné). Vysoká škola sa pýši širokou medzinárodnou spoluprácou, takže je schopná poskytnúť aj možnosť získania dvojitých diplomov v zahraničí.

VŠD si zakladá na tom, že je vysokou školou, v ktorej sa naplno uplatňuje profesionálny prístup, tie najmodernejšie vyučovacie metódy a ktorá disponuje skúsenými pedagógmi, ktorí pôsobia, respektíve pôsobili nielen na Slovensku, ale aj na zahraničných vzdelávacích inštitúciách.

Čo Vy na to, je Vysoká škola Danubius tou pravou školou pre Vás?

Týchto 5 výživových doplnkov vám pomôže dopísať záverečnú prácu

Napísanie záverečnej práce môže byť náročné a študenti často hľadajú rôzne metódy, ktoré by im s týmto procesom…

Prednášky nie sú holubník – čo od vás môže prednášajúci vyžadovať?

Prednášky sú pre mnohých študentov ako nutné zlo a snažia sa chodiť len na cvičenia a semináre. Aj účasť na prednáške však…

Ako sa pustiť do písania záverečnej práce?

Samotná práca (alebo akákoľvek iná povinnosť, ktorú musíme vykonať) často nie je až taká náročná. Najväčším probl…