Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Vysoká škola Sládkovičovo - štandardná aj neštandardná zároveň

Vysokú školu Danubius v Sládkovičove si ako miesto svojho vysokoškolského štúdia vyberajú mnohí študenti, a to nielen zo Slovenska. Aké má prednosti? Pre Vás všetkých, ktorí aktuálne riešite, kam ďalej na vysokú alebo len chcete mať prehľad, aká je úroveň a ponuka univerzít u nás, predstavujeme ďalšiu spomedzi obľúbených vysokých škôl: Vysokú školu Slá…

Pre Vás všetkých, ktorí aktuálne riešite, kam ďalej na vysokú alebo len chcete mať prehľad, aká je úroveň a ponuka univerzít u nás, predstavujeme ďalšiu spomedzi obľúbených vysokých škôl: Vysokú školu Sládkovičovo.

Vysoká škola Danubius Sládkovičovo

Vysokú školu Danubius v Sládkovičove si ako miesto svojho vysokoškolského štúdia vyberajú mnohí študenti, a to nielen zo Slovenska. Je to nesporne aj pre nadštandardné medzinárodné vzťahy tejto vysokej školy, ktoré umožňujú ich študentom študovať aj v zahraničí, ako tiež zaujímavé študijné odbory, ktoré daná vysoká škola ponúka.

V súčasnosti má tri fakulty – Fakultu práva Janka Jesenského, Fakultu sociálnych štúdií a Fakultu verejnej politiky a verejnej správy. Okrem toho sú tu aj veľmi žiadané študijné odbory - medzinárodné vzťahy, žurnalistika a anglistika a amerikanistika, ktoré lákajú nejedného mladého Slováka. Aj preto je Vysoká škola  Sládkovičovo takou obľúbenou.

Možnosti štúdia

Vysoká škola Danubius ponúka možnosť štúdia nielen v Sládkovičove, ale aj v meste Vrútky a tiež v Trenčíne. Hlavnou filozofiou vysokej školy je totiž poskytovať študentom kvalitné vzdelávanie v rôznych regiónoch Slovenska, pretože chcú ponúknuť možnosť štúdia všetkým, bez ohľadu na finančné či sociálne možnosti študentov. A ponúkajú aj stále rozšírenejší spôsob získavania vysokoškolského titulu prostredníctvom e-learningového, dištančného alebo externého štúdia.

Štúdium v zahraničí na VŠD

O vysokej úrovni vzdelávania na Vysokej škole Danubius (VŠD) svedčia aj mnohé možnosti štúdia v zahraničí, prostredníctvom štipendijných programov (Erasmus a iné). Vysoká škola sa pýši širokou medzinárodnou spoluprácou, takže je schopná poskytnúť aj možnosť získania dvojitých diplomov v zahraničí.

VŠD si zakladá na tom, že je vysokou školou, v ktorej sa naplno uplatňuje profesionálny prístup, tie najmodernejšie vyučovacie metódy a ktorá disponuje skúsenými pedagógmi, ktorí pôsobia, respektíve pôsobili nielen na Slovensku, ale aj na zahraničných vzdelávacích inštitúciách.

Čo Vy na to, je Vysoká škola Danubius tou pravou školou pre Vás?